Веселі та кмітливі змагалися у Мізочі

квнНа території Мізоцької селищної ради у селищному будинку культури відбувся міжшкільний чемпіонат команд клубу веселих та кмітливих серед загальноосвітніх закладів району з темою зустрічі: “Прикметам вір, але перевір”.

Захід відбувся за підтримки  Здобунівської міської молодіжної громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН», відділу у справах молоді та спорту Здодбунівської районної державної адміністрації, відділу освіти Здодбунівської районної державної адміністрації.

У КВК взяли участь чотири команди «БНВК» – Білашівський НВК, «Мізоцькі сердельки» – Мізоцький НВК, «ХА!» – ЗОШ № 3 м. Здолбунів, «Шпилька» – Дерманський НВК.

Учасників чекала нелегка боротьба у конкурсах «Візитка», «Біатлон», «Капітанський конкурс» та «Домашнє завдання».  Команди проявляли свою кмітливість та винахідливість. Особливо порадували  глядачів та членів журі своєю артистичністю, дотепністю та гумором практично в усіх конкурсних випробуваннях команди «БНВК» та «Мізоцькі сердельки», які у підсумку і стали переможцями. Найкращою  нагородою для членів команд були щирі посмішки та сміх глядачів. Переможці отримали цінні подарунки від головного спонсора заходу Лук’янової Галини Владиславівни.

Вітаємо переможців! Вітаємо веселих! Вітаємо кмітливих!