5 червня в Мізоцькому селищному  будинку  культури  відбувся святковий захід «Всі ми діти твої, Україно», присвячений Міжнародному дню захисту дітей . Для всіх присутніх гарний настрій дарував вокальний дитячий ансамбль «Веселі нотки» Мізоцької музичної школи (кер.І.Мариніна) та танцювальний колектив «Надія» Будинку школярів та молоді (кер.Н.Одарчук).

       Ведуча  концерту Ірина Мариніна познайомила глядачів з наймолодшою учасницею свого колективу  — маленькою україночкою, донечкою учасника АТО – Надійкою Вітрук, яка і виконала пісеньку «Я – маленька українка».

     Протягом всієї  концертої програми зал зривався оваціями, гучними оплесками та невпинним захопленням таланту  всіх діток. Звучали пісні і про рідну землю, і про матусю, і про всілякі дитячі мрії та захоплення, а щодо танців, то були не лише українські народні, але й фінські, ковбойські. Всі – всі залишилися з хорошими враженнями, а коли ведуча оголосила , що для присутніх дітей в залі безкоштовне морозиво, то варто лише уявити  дитяче голосне «ДЯКУЄМО!»(морозиво  люб’язно надала ПП Жемга Ірина Вікторівна).

     По завершенню концертної програми на селищному стадіоні діти могли проявити свої знання у відгадуванні загадок про сільськогосподарську техніку , яку вони могли не лише побачити, але й позачіпати, посидіти в кабіні. Солодощі  та призи для дітей,  а також знайомство молоді з технікою організували та провели  працівники ООО «Агро- Консалт АВ».

IMG_3145

IMG_3172

IMG_3165

IMG_3159

IMG_3157

IMG_3152

IMG_3148

Директор Мзоцького БК

Надія Овдіюк