24 серпня в селищі Мізоч відзначили 26 річницю Дня Незалежності України.

Біля державного прапора в центрі селища відбувся парад вишиванок «А сорочка мамина…». З вітальним словом виступила Ольга Єфімчук, яка розповіла як вперше у Мізочі ініціативною групою було піднято державний прапор України. Вишиванковою ходою учасники акції пройшли вулицями селища та поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим за волю та незалежність України.

О 16:30 біля будинку культури розпочалася акція «Світлина на згадку», де всі хто прийшов у вишиванках отримали подарунок  та мали можливість сфотографуватись і  по закінченні святкового концерту отримати фото на згадку.

Олена Салашник протягом чотирьох годин розмальовувала  усіх бажаючих діток аквагримом в патріотичні кольори. Дітки отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

Урочистий концерт «Незалежна і єдина, будь на віки, Україно» розпочався привітаннями від селищного голови Богдана Похилюка та почесного громадянина селища Мізоч Олександра Андріюка, та продовжився виступами учасників художньої самодіяльності будинку культури.

По завершенні концертної програми на подвір’ї БК пройшла конкурсно-ігрова програма «Шануй традиції, твори майбутнє», в якій із задоволенням приймали участь дорослі і діти.

Завершилося свято дискотекою для молоді.