Мізоцька селищна рада оголошує проведення громадських слухань щодо врахуваня громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні   по наступних проектах:

 

  • Детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території   Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області  площею 0,2139 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  • Детального плану території земельної ділянки розташованої за межами населених пунктів на території Мізоцької селищної ради Здолбунівського району площею 0,8303 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  • Детальний план території земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею- 4,0 га на території Мізоцької селищної ради Здолбунівського району Рівненської області.

Ознайомленя з проектами можна здійснити безпосередньо у відповідаьної особи. Надані пропозиції  приймаються  протягом 30-ти днів від дня опублікування оголошення.

Громадські слухання відбудуться 12 лютого о 16.00 в приміщенні актової зали Мізоцької селищної ради. Додаткова інформація  надається за адресою: смт.Мізоч вул.. Тараса Якимчука, 12, або за телефоном 40-169; 40-194.