Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування

внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 4,0 га на території Мізоцької селищної ради Рівненського району (Здолбунівського району) Рівненської області».

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Сесія Мізоцької селищної ради Рівненського району

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення

а) дата початку та строки здійснення процедури:

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Заяву Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування було розміщено на офіційному сайті Рівненської райдержадміністрації від 07.07.2021 року:

http://www.old.rv.gov.ua/sitenew/rivnensk/ua/publication/content/64909.htm 

Повідомлення про початок збору зауважень та пропозицій від громадськості Мізоцької селищної територіальної громади до ДДП (Детального плану території) були опубліковані у газеті «ОГО», випуск від 08.07.2021 р. № 27 (№1812) та у газеті «Вісті Рівненщини», випуск від 09.07.2021 №27 (№21128). Протягом громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (15 календарних днів) звернень, зауважень та пропозицій від громадськості не надходило.

Дата подання проєкту ДДП (Детального плану території), повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному сайті Рівненської райдержадміністрації http://www.old.rv.gov.ua/sitenew/rivnensk/ua/16815.htm – 25 серпня 2021 року на сайті Мізоцької громади – 25 листопада 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 28 грудня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні Мізоцької селищної ради за адресою: смт Мізоч, вул. Тараса Якимчука, 12.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Мізоцька селищна рада. Адреса: смт Мізоч, вул. Тараса Якимчука, 12.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Мізоцька селищна рада. Адреса: 35740, Рівненська обл., Рівненський район, смт Мізоч, вул. Тараса Якимчука, 12. Електронна адреса – rada_mizoch@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня опублікування повідомлення. Пропозиції та  зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

наявна екологічна інформація – Департамент екології та природних ресурсів Рівненської ОДА за адресою: 33004, м. Рівне, вул. Льва Толстого, 20

наявна інформація пов’язаної із здоров’ям населенняДепартамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА за адресою: 33028, м. Рівне, вул. 16 Липня, 38

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.