12 липня в Мізоцькому селищному  парку відбулося  святкове дійство «Літо  красне, пора прекрасна» з традиційними силовими конкурсами та розвагами. Гарна погода сприяла проведенню цікавої та насиченої програми.

         Ведучі заходу Лариса Бондарчук та Руслана Кондрачук (надалі – Куми) привітали присутніх зі святом Петра і Павла, побажали всім міцного здоров’я, успіхів та запросили всіх до частування  запашним  короваєм, випити міцної кави або чаю та ще  посмакувати  ухою. Всі частування були в подарунок від спонсорів (Ірини Воловник, «Агро Консалт» , Володимира Радимовича та шеф – кухаря кафе «Господа» Дмитра Коломиса.)

       Протягом свята глядачам  дарували гарний настрій учасники художньої самодіяльності: танцювальний колектив «Надія», Світлана Денищук, Ольга Максимюк, Катерина Осік, Ірина Голуб, Ірина Панащук та Альона Анучкіна. Дебютував на святкуванні вокальний жіночий колектив піснями з танцями із репертуару «Лісапетного батальйону».

        На захід  завітала наша землячка – Любов Рибак – солістка Дніпровського оперного театру. Вона привітала всіх зі святом, побажала мирного неба над головою та виконала акапельно пісню про Вишиванку.

       Гості  заходу  начальник відділу культури та туризму Елеонора Стеценко та  директор Здолбунівського РБК Валентина Теребійчук  побажали учасникам удачі та гарного настрою.

       Представник ТОВ «АГРО — Консалт» Александера Волтерса – Наталія Юріївна Алексійчук  вийшла до глядачів з величезним дідухом, символом початку жнив та привітала присутніх зі святом.

       Різноманітні дитячі та дорослі конкурси, розваги, змагання не були б такими яскравими без спонсорської допомоги підприємців селища! Жодного разу учасники конкурсів не отримували стільки призів!   БЕЗМЕЖНА   І ЩИРОСЕРДЕЧНА ВДЯЧНІСТЬ ДЛЯ МІЗОЦЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ!!!

      Найбільші овації та дитяче «Дякуємо!» лунали для головного спонсора заходу Олександра Мойсейовича Андріюка. Це і безкоштовний батут на протязі всього свята, це і безкоштовна солодка вата  і найголовніше безкоштовне чудо – атракціон  з биком «Родео», з якого діти не злазили годинами. Пізніше на цьому атракціоні випробовували свої сили і спритність дорослі учасники. Подарунки також були від Олександра Мойсейовича : ІІ і ІІІ – ті місця – квитки на фестиваль «Зелений дуб», а головний приз – корзина від ТМ «Мізопродукт», яку бажав отримати чи не кожен учасник! Також  силові конкурси Армреслінг  та Гиря спонсорував  Андріюк О.М (перші, другі та треті місця відповідно).

      На перетягування линви записалося аж сім команд. І це була справді нелегка битва. Переможці – команда «Стеблівка» отримала головний приз – запечене порося (спонсорська допомога підприємців Юрія Лиморенка та Галини Шебуні).

      І найголовніше, що було новим на нашому святі – це лавки та столики, які встановив  трудовий колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Мізоцький лісовик» та їх керівник Павло Анатолійович Дрозд! Велика подяка всім!

     12 липня  в Мізоцькій міській бібліотеці відкрилася персональна виставка виробів нашої майстрині-вишивальниці Головницької Лідії Зіновіївни, яка святкувала свій День народження. Ведучі щиро привітали  її, побажали здоров’я, творчої наснаги та запросили  всіх бажаючих відвідати виставку, яка буде діяти з 12 по 15 липня.

      Завдяки злагодженій роботі працівників культури, підприємців селища та виконавчого комітету Мізоцької селищної ради  свято пройшло на УРА!

     Святковий захід завершився дискотекою для молоді.

Директор Мізоцького БК                                     Н.М. Овдіюк

IMG_3222

IMG_3299 IMG_3297 IMG_3295 IMG_3288 IMG_3272 IMG_3257 IMG_3256 IMG_3251 IMG_3236 IMG_3223 IMG_3217 IMG_3216 IMG_3213 IMG_3211 (2) IMG_3303