«Моє село. Для мене ти єдине,

оте село на рідній Україні,

де народився я з роси і трав,

і перше слово тут пізнав».

 

         У кожного села, як і у кожної людини своя доля: у чомусь дуже подібна у інших –  чомусь зовсім інша, але  з усіх сіл якими б гарними, багатими вони не були б, ми завжди вибираємо своє, рідне.

17 вересня 2016 року села Озерко і Мізочок відзначали день села. Гості та місцеві жителі поспішали на святкування. Люди з’їхались з різних куточків, щоб згадати дитинство, поділитись думками, розповісти про себе. Вітали почесних гостей хлібом-сіллю. Згадали воїнів АТО, старожилів, ювілярів. Всі згадані отримали пам’ятні подарунки, які вручали: депутат районної ради Андріюк О.М., місцеві підприємці Мохотонок А.Д., Середюк В.Г., Степанишин О.М., Радімович В.В. та Пилипчук І.С.

За сприянням селищного гови  Мізоцької селищної ради Похилюка Б.Ю та керівника агрофірми «Агроконсалд АВ» Волтерса Александера в сільському клубі с. Озерко було здійснено заміну вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі (металопластикові вікна та металеві двері). А також  Волтерс Александер урочисто подарував  сертифікат на встановлення автобусної зупинки у с. Озерко.

Насиченою була концертна програма, яку провели Людмила Климчук та Олександр Кремінський. Лунали пісні у виконанні Олександра Шелеста, Анастасії Бовгирі, Віктора Устянчука, Миколи Джуса, Надійки Вітрук, Софійки Блащук, учасниць фольклорного ансамблю «Мізоченські молодички», сім’ї Ігнатьєвих. Цікавий флеш-моб представили діти села на тему «Моя Україна». Гумористичну композицію від фольклорного ансамблю «Мізоченські молодички» та дитячого танцювального колективу с. Мізочок  усі присутні сприймали щирими посмішками та оплесками. Учасниця гуртка художнього читання клубу с. Озерко Германюк Олександра подарувала глядачам вірш «Я-українка». По завершенню культурно-мистецької програми усі присутні стали свідками відкриття волейбольної площадки, де першу урочисту подачу м’яча було доручено Волтерсу Александеру.

Місцеві дітлахи розважалися на величезному батуті, який організували місцеві меценати.

Також усіх присутніх жителів села частували стравами місцевої кухні чарівні жінки, учасниці фольклорного ансамблю «Мізоченські молодички» під керівництвом Г. Шебуні. Пригощалися запашним хлібом, пампушками, запеченою рибою з овочами, м’ясом, шинкою, які презентували: Блащук Неля, Синяк Наталія, Вітрук Людмила, Совик Галина, Бовкун Любов, Бриж Марія, Блащук Інна, Виногородська Любов, Виногродська Ганна, Кондратюк Ольга, Джус Світлана, Кеєвіс Віра та Ворожбит Людмила.

Впевнені, що свято вдалося на славу і залишить теплі спогади. Тож бажаємо подальшого процвітання і згуртованості сільській громаді.

ugxv4r0qs9u piwgjqbmo6y nfhvz3aa0kq yonvnkzg5ng fho8hzuwej4 eteyfvv7xrm bc_y1wpzvb0 _yyt2l5hafm