Додаток 2

до розпорядження селищного голови

від «20» грудня 2021 р.№ 121-р

 

Повідомлення про оголошення конкурсу

 

Мізоцька селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних ресурсів, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Мізоцької селищної ради та спеціаліста І категорії (спеціаліст – уповноважена особа з державних закупівель).

Умови проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Мізоцької селищної ради такі документи:

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади начальника відділу земельних ресурсів, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Мізоцької селищної ради:

  • освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра, відповідного професійного спрямування; стаж роботи на керівних посадах не  менше 3-х років, державній службі не менше 5 років,   обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади спеціаліста І категорії (спеціаліст – уповноважена особа з державних закупівель) Мізоцької селищної ради:

  • освіта вища за юридичним, бухгалтерським чи економічним напрямком, за рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра, відповідного професійного спрямування; обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: смт.Мізоч, вул.Тараса Якимчука, 12, Мізоцька селищна рада,   тел. 097 866 46 77