Шевченко живе і промовляє : вечір з нагоди дня народження Генія провели у смт.Мізоч

шев10 березня в актовій залі Мізоцької селищної ради відбувся літературно – музичний вечір «Він живе в народі як і «Заповіт» з нагоди 202 – ї річниці від народження Т.Г.Шевченка.

Розпочався захід  віршованою  історією про життя та творчість Шевченка. Ведучі – учні Мізоцького НВК Анастасія Овдіюк та Олександр Шелест  запросили  присутніх у царство поезії – вогника, схожого на полум’я свічки, що запалює душу людини. У виконанні дуету «Душі криниця» (Надії Овдіюк та Світлани Денищук) звучала пісня «На високій дуже кручі» під акомпанемент Віктора Устянчука. Твори Кобзаря до уваги глядачів  представили  учні – переможці шкільного конкурсу: Діана Бондарчук та Юлія Чепик, а також учасниця районного огляд – конкурсу Марія Данилюк.

IMG_2916Надав вечору яскравого  забарвлення і ансамбль маленьких бандуристів Мізоцької музичної школи (керівник Жанна Ковальчук). Дітки виконували пісні «Деревце роду», «Пісенька Джури» а також «Зацвіла в долині» на слова Т.Г.Шевченка. Вразив усіх своїми власними віршами і учасник ансамблю – Владислав Дудяк. Проникливі слова його поезії зірвали овації глядачів.

Завершенням літературно – музичного вечора було виконання  «Молитви за Україну» квартетом БК у складі: Світлани Денищук, Надії Овдіюк, Віктора Устянчука та Анатолія Ольховця, а також багатьма глядачами.