З метою запобігання проявів злочинності та правопорушень у підлітковому середовищі, вчинення протиправних дій щодо неповнолітніх в громадських місцях, поширення проявів вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, контролю щодо обмеження перебування неповнолітніх, віком до 18 років, без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях міста у вечірній час, службою у справах дітей Мізоцької селищної ради спільно з працівником ювенальної превенції Рівненської області та патрульними відділення поліції № 6 Рівненського РУП (м. Здолбунів) було проведено профілактичний рейд «Діти вулиці».

Під час рейду були перевірені магазини та  кафе, які працюють у вечірній час. З власниками та працівниками  закладів були проведені роз’яснювальні бесіди щодо недопущення продажу спиртних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім особам та недопущення перебування неповнолітніх у закладах масового відпочинку без супроводу дорослих у вечірній час, наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами щодо неповнолітніх.

Акцентуємо увагу на тому, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей!