Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок»

На початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою надання дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охопленим навчанням, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

Цьогоріч до рейду «Урок» долучилася служба у справах Мізоцької селищної ради, який продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, а заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

Законом України «Про освіту» встановлено обов’язковість середньої освіти для кожного громадянина. Це означає, що навчально-виховним процесом мають бути охоплені всі діти району віком від 6 до 18 років.

У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо негайно інформувати службу у справах дітей Мізоцької селищної ради (адреса: смт. Мізоч, вул. Тараса Якимчука, 12, контактна особа — Тетяна Поліщук).

         Нагадуємо батькам, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, виховання та обов’язковість здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно з ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.